SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

Spor salonu zemin kaplama malzemeleri olarak piyasada çok fazla malzemeler bulunmaktadır. Önemli olan uygun yer döşemelerini tercih etmektir. Firmamızda fitness spor salonu yer döşemeleri  ve çok amaçlı kapalı spor salonları için özel üretilmiş bulunmaktadır. Kullanım amacına göre spor salonu zemin kaplama malzemeleri için aşağıda bilgiler verilmiştir.

FİTNESS SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

Fitness spor salonu yer döşemesi için genelde 2mm, 3mm, 3,5mm ve 4mm kalınlığında pvc zemin kaplama malzemelerini uygulamaktayız. Yürüyüş bandı olan alanlar için farklı, ağırlık çalışılan bölümler için ayrı özelliklerde pvc zemin kaplaması kullanılır. Fitness spor salonlarına hava katmak için iki renk tercih edilebilir. Beğendiğiniz renklerden özel desen çalışması yapılabilir. Fitness spor salonlarına özel pvc zemin kaplama malzemelerimiz ile spor yaparken hiç yorulmayacaksınız. Darbe emici ve yoğun kullanıma uygun yapısıyla sizlere iyi bir spor deneyimi sunacaktır.

KAPALI SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

Kapalı spor zemin kaplama malzemeleri için 4mm, 5mm, 6mm, 8mm ve 10mm kalınlığında PVC yer döşemeleri kullanılır. Yumuşak olduğu için sporcuyu yormayacak ve darbelerden koruyacak darbe emici yer döşeme malzemeleridir. Pvc zemin kaplama fiyatları kalınlık ve metraj arttıkça metre kare fiyatları değişkenlik gösterir. Firmamızı arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.

  • UYGULAMALARIMIZDAN BAZI GÖRSELLER

fitness yer döşeme malzemeleri
spor zemin kaplama malzemeleri
kapalı spor saha zemin kaplaması
plates salonu yer döşemesi