Akustik Pvc Yer Döşemesi

Akustik Pvc Yer Döşemesi2019-06-16T20:21:01+00:00

Akustik Pvc Yer Döşemesi

Akustik pvc yer döşemesi vinil zemin kaplama malzemeleri arasında esneklik ve ses emici özelliği en yüksek pvc esaslı zemin döşeme malzemesidir. Yapı olarak yumuşak bir dokuda olan akustik pvc yer döşemeleri genelde anaokulu zemin kaplaması ve fitness spor salonlarına oldukça fazla tercih edilen yoğun trafik ve esnek zemin döşeme malzemesidir. Akustik vinil kaplama ses emici özelliği ile konferans salonlarında ve uygulama yapılan her türlü iç mekan yer döşemesinde oldukça yüksek kalitede bir ses yalıtımı sağlamaktadır.

Akustik pvc zemin kaplaması çocuk oyun alanlarında ve kreş zemin kaplamasında tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise antibakteriyel özellikte olması ve üretim esnasında herhangi bir kanserojen madde içermemesi bakımından belirleyici bir unsurdur. Akustik pvc yer döşemesi esnek bir zemin kaplama malzemesi olduğundan dolayı anaokulu merdiven kaplaması ve kreş merdiven döşemesinde tercih edilen bir üründür. Yumuşak dokusu ile uygulama yapılan alanlarda oldukça yüksek kalitede bir esneklik sağlar düşmelerde ve çarpmalarda oluşabilecek riskleri minimuma indirir ve darbe emicidir.

Akustik pvc yer döşemesi bir diğer avantajı ise kaymaz özellikte olmasıdır. Kaymaz yer döşemesi malzemeleri ıslak veya kuru zeminlerde kayma riskini ortadan kaldırır ve oldukça güvenli bir zemin tasarımı sunmaktadır. Yumuşak pvc zemin döşemesi temizliği oldukça pratik olduğundan dolayı günlük bakımı ve genel bakımı açısından uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılan sağlam ve kaliteli üründür. Akustik pvc zemin kaplaması modelleri oldukça fazladır. Geniş ürün kataloğu sınırsız renk ve desen çeşitleri ile seçim yaparken çokta sorun yaşamayacağınız zengin bir yelpazesine sahiptir. Akustik pvc yer döşemesi fiyatları için ve daha detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile destek alabilirsiniz.

Akustik Pvc Yer Döşemesi Teknik Özellikleri

Bayındırlık Poz No:  25.116/A9 poz numarası akustik pvc yer döşemesi heterojen yapıda olup iki katmandan oluşmaktadır. Ürün kalınlığı 3mm ile 3.5mm arasında değişmektedir. Akustik yer döşemesi aşınma tabakası 0.30 ile 0.70 arasında yapılacak olan zeminin yoğunluğuna göre seçim yapılmaktadır. Akustik pvc yer döşemesi modelleri genel olarak rulo şeklinde üretilmektedir. Rulo ebatları başlıca 20mt veya 25mt uzunlukta olup genişliği ise standart olarak 2mt üretilmektedir. Başlıca özellikleri darbe emici, yoğun trafik, ses emici, ses yalıtımı özelliği, kaymaz yer döşemesi, esnek yer döşemesi olmasıdır. Akustik yer döşemesi sudan rutubetten ve nemden etkilenmez ve alev almaz bir yer döşeme malzemesidir.

Akustik Pvc Yer Döşemesi Kullanım Alanları

Anaokulu yer döşemesi, kreş zemin kaplaması, konferans salonu zemin kaplaması, kütüphaneler, hastane zemin kaplaması, evlerde, iş yerlerinde, ofis zemin kaplaması, huzur evleri, hasta bakım evleri, yaşlı bakım evleri, rehabilitasyon merkezleri, anaokulu merdiven kaplaması, sağlık ocakları, klinikler, merdiven yer döşemesi, üniversiteler, fitness spor salonu yer döşemesi, kapalı spor sahası yer kaplaması, oteller, çocuk oyun alanı yer döşemesi, ticari alanlarda, fabrikalar, ve daha bir çok iç mekan zemin kaplamasında kullanılabilir.

  • UYGULAMALARIMIZDAN BAZI GÖRSELLER

Go to Top