Homojen Pvc Yer Döşemesi

Homojen Pvc Yer Döşemesi2019-06-14T07:54:41+00:00

Homojen Pvc Yer Döşemesi

Homojen pvc yer döşemesi, pvc modelleri arasında en çok tercih edilen ve en çok tüketilen ürün modelidir. Homojen pvc zemin kaplaması en önemli avantajı antibakteriyel özellikte olmasıdır. Antibakteriyel yer döşemeleri kolay silinebilir yüzeyinde mikrop ve bakteri oluşturmaz günlük bakımı oldukça pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Homojen pvc zemin kaplaması tek katmandan oluştuğu için malzemenin tüm kalınlığı saf pvc esaslıdır. Alt tabaka ile üst tabaka tek katman olan ürünlerde kullanım yoğunluğu ne kadar fazla olursa olsun zamanla aşınma yapmaz ve deforme olmaz. Homojen pvc zemin kaplamaları hiç bir şekilde kanserojen madde içermez ve insan sağlığı için tehlike arz etmez hijyenik bir yapıya sahip olduğundan dolayı her türlü steril ortamda kullanılabilir.

Homojen pvc zemin kaplaması geniş bir ürün ağına sahiptir. Sınırsız model ve serilerde farklı renk ve desen çeşitleri ile kullanıcılarına farklı tasarımlar sunmaktadır. Homojen pvc zemin kaplama sudan ve nemden etkilenmez hiçbir şekilde koku yapmaz ısıya karşı dirençli ve kaymaz özellikte olup alev almaz ve yanmaya karşı son derece dirençlidir. Homojen zemin kaplaması diğer yer döşeme malzemelerine göre daha uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen bir üründür.

Uygulama esnasında zemin analizi yapılması ve gerekirse tesviye şapı ile düzeltildikten sonra ürün montajı yapılması tavsiye edilir. Uygulama yapacak kişinin deneyimli veya profesyonel bir ekip tarafında yapılması oldukça önemlidir. Özfloor pvc zemin kaplaması firmamız yılların birikimi tecrübeli ve deneyimli çalışanları ile iş ortaklarına çözümcü yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetinizdedir. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz.

Homojen Pvc Yer Döşemesi Teknik Özellikleri

Bayındırlık Poz No:    Y.25.116/a10 veya Poz No: 25.116/a3 Homojen pvc zemin kaplaması genelde rulo şeklindedir. Rulo ebatları genişlik 2mt uzunlukları 20mt ile 25mt arasında kalınlığı ise 2mm standart olarak üretilmektedir. Başlıca özelikleri yoğun trafik ve antibakteriyel alev almaz yanmaya karşı dirençli. Homojen pvc zemin kaplaması en önemli özelliği tek tabakadan oluşması ve saf pvc esaslı yer döşeme malzemesi olmasıdır.

Homojen Pvc Yer Döşemesi Kullanım Alanları

Sağlık ocakları, klinikler, hastane zemin kapaması, merdiven zemin kaplaması, okul zemin kaplaması, anaokulu yer döşemesi, ofis yer döşemesi, yoğun bakım ünitesi, huzur evleri, oteller, fabrikalar, spor salonları, fitness salonları, rehabilitasyon merkezleri, iş merkezleri, plazalar, bankalar, devlet kurumları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dershaneler, üniversiteler, konutlarda, diş kliniklerinde, anaokulu merdiven kaplamalarında, stüdyolarda, yazıhanelerde, özel sektörlerde, evlerde, mağazalarda, dükkanlarda, ve daha birçok iç mekan zemin kaplamasında tercih edilmektedir.

  • UYGULAMALARIMIZDAN BAZI GÖRSELLER

Homojen Pvc Zemin Döşemesi

Homojen Pvc yer kaplamaları antibakteriyel ve antistatik özellikleri bulunan yoğun trafik yer döşemeleridir. Hastane, ofis, klinik, dershaneler, ve sağlık ocakları yer kaplamasında kullabılmaktadır. Homojen Pvc yer kaplamaları genelde 2mm kalınlıkta olup komple saf Pvc özelliğine sahiptir. Her homojen pvc kaplamanın özellikleri aynı değildir kendi aralarında özellik farklarına göre gruplara ayrılmıştır. Homojen pvc zemin kaplama fiyatlarını öğrenmek için TIKLAYIN FİYAT TEKLİFİ AL !

Homojen Pvc Kaplama Fiyatları

Homojen pvc zemin kaplamaları 2mm kalınlığın da eni 2 metre olup üzerinde heterojen kaplama gibi film tabakası olmayan baştan sona et kalınlığı tamamı micron olup aşınsa dahi altta aynı renginden dolayı herhangi bi deformasyona maruz kalmayan ve ilerki yıllarda üzerine cila atılarak ilk günkü görünümüne sahip olan kaplama türüdür. Ameliyathane gibi kritik ortamlarda kullanılan tozu kendi üstüne çeken ve elektronik aletlerinize herhangi bir

Homojen Yer Döşemesi Fiyatları

Homojen pvc yer kaplama malzemesi antibakteriyel özellikte yoğun trafik pvc ürünüdür. Pvc zemin kaplamalarda iki çeşit ürün vardır. Homojen ve Heterojen olarak ikiye ayrılmıştır. Homojen malzemenin heterojenden farkı ve üstün olan özelliği tek katmandan oluşmasıdır. Aşınma tabakası 2mm kalınlıkta ve aşındıkça alttaki yüzey üsteki yüzey gibi aynı görünümü  vermektedir. Heterojen pvc zemin kaplamasın da ise toplam kalınlık 2mm ama aşınma tabakası 0,70 mikron (

Go to Top