Mineflo Yer Döşemesi

Mineflo Yer Döşemesi2019-06-19T16:53:22+00:00

Mineflo Yer Döşemesi

Mineflo yer döşemesi tercih nedeni, son dönemlerde pvc zemin kaplama her ne kadar gün geçtikçe tercih ediliyor olmasına rağmen insanlar için fiyat uygunluğu birinci önceliktir. Bundan dolayı mineflo yer döşemesi fiyatları uygun ve ekonomik avantajları ile özellikle iç mekanlarda konut tipi zemin kaplaması olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Mineflo çeşitleri özellikle konutlarda ve evlerde tercih edilmesinin sebebi rutubetten nemden etkilenmiyor olmasıdır. Ev hanımları ve bayanlar için hijyen çok önemlidir.

Mineflo yer döşemesi yüzeyi pürüzsüz ve parlak olduğu için üzerinde bakteri barındırmaz ve çocuklarımız için hijyenik bir zemin ortamı sağlar. Bayanlarımız genelde zemin temizliği yaparken aşırı ıslak ve sulu bir şekilde paspas kullanırlar. Bu durum zeminde laminat parke, lamine parke, ve diğer benzeri ahşap ağaç türü gibi kaplamalarda kabarmalara yol açar ve zamanla koku yapmasına neden olmaktadır. Mineflo yer kaplaması temizliğinde ise bu durum hiçbir şekilde sorun oluşturmaz çünkü yapısı itibari ile plastik esaslı bir ürün olduğundan dolayı sudan etkilenmez ve zamanla deforme olmaz.

Mineflo çeşitleri ahşap görünümlü ve parke desenli modelleri ile doğal bir zemin görseli imkanı sunmaktadır. Düzgün bir işçilik ve uygulama yapıldığı takdirde uzun yıllar yırtılmaz ve tahrip olmaz. Masa sandalye ve her türlü ev eşyası kullanımında dolayı zamanla aşınma göstermez kaliteli ve sağlam yapısı ile darbelere karşı dirençlidir. Uygulama yapılan alanlarda yumuşak ve esnek bir zemin kaplaması tasarımı sağlar. Ahşap görünümlü mineflo yapı sektöründe piyasasının en ucuz fiyatlı zemin kaplama malzemesidir. Uygun fiyatlı bir ürün olduğu için çoğu zaman iş yerlerinde yoğun kullanımın az olduğu bölümlerde tercihe göre kullanılabiliyor.

Mineflo Yer Döşemesi Nedir ?

Mineflo yer döşemesi genelde konutlarda kullanılan ahşap desenli ve parke görünümlü plastik esaslı bir zemin kaplama malzemesidir. Çoğunlukla rulo olarak üretilmektedir. Rulo genişliği 2 metre, uzunluğu 20 metre, kalınlığı ise 2mm olarak üretilmektedir. Mineflo zemin kaplaması genelde konut tipi olarak üretilmektedir. Eğer talep olursa yüksek metrajlarda yarı ticari olarak üretimi yapılabiliyor.

Mineflo Yer Döşemesi Modelleri

Mineflo yer kaplama modelleri ve çeşitleri oldukça fazladır. Taş desenli ve fayans görünümlü olarak üretimi yapılabiliyor. Zengin ürün yelpazesi farklı renk ve desen çeşitleri ile her kesime ve he bütçeye uygun bir seçim imkanı sunmaktadır. Dama şeklinde ve puzzle şeklinde olan mineflo kaplama anaokulu zemin kaplamasında sıkça tercih edilmektedir. Renk olarak seçim esnasında çokta sorun yaşamayacağınız derecede fazla seçenekli bir ürün modeline sahiptir.

  • UYGULAMALARIMIZDAN BAZI GÖRSELLER

Go to Top