SPOR PVC YER KAPLAMA ÜRÜNLERİMİZ

tarkett-pvc-kaplama              beefloor-LOGO            denso-PVC

 

neo-unaco tarkett-omnisports

denso

Kapalı spor salonu aktiviteleri (Ticari alan zeminleri (mağaza, ofis, kreş, okul, oyun alanları, fittness clup, basketbol, voleybol, hentbol vs… ) için üretilmiş profesyonel spor zemin kaplama malzemesidir.2mm, 3mm, 4mm, 5mm,6mm, 7mm ve 8 mm kalınlığında olması akustik amaçlı kullanım avantajı mevcuttur.Düz ve net renklere sahiptir.Tamamen hijyenik sağlıklı bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.spor-saha-kaplama
Omnisports, çok çeşitli spor aktivitelerine ev sahipliği yapmak için tasarlanmış çok amaçlı vinil spor zemin kaplamasıdır. Tarkett Sports’un Omnisports ürünü, her yaşa ve seviyeye uygun farklı şok emme derecesi ve performans gerekliliklerini karşılamak için beş farklı kalınlıkta tasarlanmıştır.

Uluslararası rekabet gerektiren fitness merkezlerinden spor merkezlerine kadar her türlü alan için en uygun ürünleri BOYER YAPI bünyesinde bulabilirsiniz. Ahşap veya Vinil ya da kauçuk spor zemini seçmek demek, spor performansı bakımından en üst seviyedeki zemini seçmek demektir. Şoku absorbe edici özelliği, esneklik ve dayanıklılığı, performansı belirleyen faktörlerdir.

Bayındırlık poz numaları :

25.116/S11 PVC esaslı zemin malzemeleri ile kapalı spor zeminlerde döşeme kaplaması yapılması (P3) m²

25.116/S12 PVC esaslı zemin malzemeleri ile kapalı spor zeminlerde döşeme kaplaması yapılması (P3) m²

25.116/S13 PVC esaslı zemin malzemeleri ile kapalı spor zeminlerde döşeme kaplaması yapılması (P3) m²

25.117 PVC esaslı malzemeler ile süpürgelik yapılması

25.117/1 PVC esaslı malzemeler ile kendinden dönüşlü kepli süpürgelik yapılması