Pvc Merdiven Kaplama

Pvc merdiven kaplama modelleri oldukça fazladır. Zengin ürün yelpazesi sayısız renk ve desen seçenekleri ile kullanıcılarına neredeyse sınırsız bir seçim sunmaktadır. Pvc merdiven basamak kaplaması malzemeleri her mekana ve her alana göre farklı yapıda ve farklı görünümlerde ürün çeşitleri ile sizlere alternatif çözümler sunmaktadır. Pvc zemin kaplama homojen ve heterojen olarak iki sınıfa ayrılmaktadır. Tercihe göre ahşap parke görünümlü mineflo desenli olarak üretilebiliyor. Merdiven döşemesi için genelde 2mm kalınlıkta ürün kullanılmaktadır.

Pvc Merdiven Kaplama Özellikleri Ve Avantajları

Pvc merdiven kaplamasının başlıca özelliklerini sayacak olursak ürünün en büyük avantajı yoğun trafiğe göre üretiliyor olmasıdır. Yoğun trafik ürünler darbeye karşı dirençli bir yapıya sahip olduğundan dolayı uzun yıllar kullanılmasına rağmen yırtılmaz çizilmez ve hiçbir şekilde deforme olmaz. Pvc merdiven kaplamalarının bir diğer avantajı ise antibakteriyel yer döşemesi olmasıdır. Antibakteriyel ürünler son derece hijyenik yapıda olduğu için yüzeyinde kir ve mikrop gibi bakterilerin barınmasına müsaade etmez ve her türlü enfeksiyon riskine karşı koruyucu bir yapıya sahiptir. Bu sayede temizliği ve günlük bakımı oldukça pratik ve kolaydır. Bir diğer avantajı ise kaymaz zemin kaplaması olmasıdır. Merdiven basamak kaplamasında sıkça düşmeler ve yaralanmalar meydana gelmektedir. Pvc merdiven kaplamaları kaymaz özelliği ile bu tür sıkıcı ve üzücü durumlara karşı son derece güvenli ve kaymaz bir yapıya sahiptir. Pvc esaslı zemin kaplaması doku olarak oldukça esnek ve yumuşak yapıdadır.

Neden Pvc Zemin Kaplama Öneriyoruz ?

İç mekan merdiven kaplamaları seçimi yaparken birçok ayrıntıya dikkat ederiz. Çünkü merdiven ve bina girişleri gibi yerler ortak kullanım alanı olduğu için insanların yoğunlukla kullandığı alanlardır. Pvc esaslı yer döşemeleri malzemesi son yıllarda merdiven zemin kaplaması olarak sıkça tercih edilmektedir. Kullanışlı ve avantajlı birçok özelliği ile uygulama yapılan alanlarda son derece memnun kalınan ve kullanıcıları tarafından başkalarına tavsiye edilen kaliteli bir üründür. Pvc zemin kaplaması merdiven ve bina girişlerine ayrı bir hava katar görsel açıdan oldukça şık dekoratif ve zengin bir görünüm imkanı sağlamaktadır. Her türlü basamak kaplamasında kullanılabilen bu ürün gün geçtikçe yenilikçi modelleri ile kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir.

Pvc Merdiven Kaplama Kullanım Alanları

Apartman merdiven kaplama, anaokulu, kreşlerde, mağazalarda, hastanelerde, sağlık ocaklarında, kültür merkezlerinde, eğitim kurumlarında, sağlık kuruluşlarında, dershanelerde, kütüphanelerde, ofislerde, iş yerlerinde, iş merkezlerinde, plazalarda, spor salonlarında, oyun alanlarında, fabrikalarda, imalathanelerde, yangın merdivenlerinde, otellerde, ve daha pek çok iç mekan merdiven basamak kaplamasında yoğun olarak tercih edilmektedir.

  • UYGULAMALARIMIZDAN BAZI GÖRSELLER