Heterojen Pvc Yer Kaplama

Heterojen Pvc Yer Kaplama2019-06-14T06:21:57+00:00

Heterojen Pvc Yer Kaplama

Heterojen pvc yer kaplama  modeli pvc modelleri arasında en ucuz pvc kaplama serisidir. Pvc esaslı yer döşeme malzemeleri inşaat ve yapı sektöründe son zamanlarda kullanım olarak sıkça talep gören ve tercih edilen bir zemin kaplama malzemesi haline gelmiştir. Pvc yer kaplamaları uygulanacak alanlarda dikkat edilmesi gereken hususlar ürünün teknik özellikleri ve kullanımına uygun olacak yapıda olmasıdır.

Heterojen pvc zemin kaplama malzemesi pvc esaslı bir yer döşeme malzemesidir. Yoğun trafik ve ticari alanlarda fabrikalarda ve tercihe göre hastane zemin kaplamalarında sıkça tercih edilmektedir. Heterojen pvc yer kaplamaları estetik şık ve dekoratif görünümü ile iç mekan zemin kaplamasında konutlarınıza ve iş yerlerinize ayrı bir hava katar ve uzun yıllar bakım gerektirmeden sizlere kusursuz bir kullanım şansı sunmaktadır.

Heterojen pvc zemin kaplaması kaymaz özelliği ile ıslak zeminlerde ve pvc merdiven kaplaması olarak anaokulu zemin kaplamasında çokça tercih edilmektedir. Heterojen vinil yer döşemeleri aşınma tabakasının güçlü ve darbelere karşı dirençli yapısı ile deforme olmaz ve her türlü yoğun trafiğe uygun tasarlanıp üretilmektedir. Heterojen pvc yer döşemeleri yüzeyinde bakteri ve mikrop barındırmaz son derece hijyenik bir ürün olduğu için günlük temizliği ve genel bakımı oldukça pratik ve kolaydır.

Heterojen pvc zemin kaplaması geniş ürün kataloğuyla farklı modelleri zengin renk ve desen seçenekleri ile kullanıcılarına sınırsız bir tercih olanağı sunmaktadır. Ürünün kalitesi ne kadar önem arz ediyorsa ürünün montaj işlemi bir o kadar önemlidir. Firmamız deneyimli ve tecrübeli geçmişi ile uzun yılardır kaliteli hizmet ve çözümcü anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Heterojen pvc zemin kaplama fiyat teklifi ve daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Heterojen Pvc Yer Kaplama Teknik Özellikleri

Bayındırlık Poz No:  Y.25.116/A5 poz numarasına sahip olan heterojen pvc zemin kaplaması ( Grup T )  iki katmandan oluşmaktadır.

Teknik Özellikleri:  Aşınma tabakası 0.30 ile 0.70 arasında değişmektedir. Ürün 2mm kalınlıkta rulo veya karo şeklinde üretilmektedir. Heterojen pvc zemin kaplaması rulo ebatları genel olarak genişliği 2mt uzunluğu ise 20mt olarak üretilmektedir. Heterojen pvc zemin kaplamaları pvc esaslı yer döşemesi ve yoğun trafik özelliğe sahiptir. Yanmaya karşı dirençli ve kaymaz özelliktedir. Isıdan sudan ve nemden etkilenmez zamanla renk solması yapmaz iç mekanlarda kullanılan bir zemin kaplama malzemesidir.

Kullanım Alanları

Hastane zemin kaplaması, anaokulu zemin kaplaması, sağlık ocakları, merdiven zemin kaplaması, çocuk oyun alanları, ofis zemin kaplaması, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, fiteness salonu zemin kaplaması, spor salonu zemin kaplaması, huzur evleri, rehabilitasyon merkezleri, iş merkezleri, fabrikalar, ticari alanlar, sanayi alanları, imalathaneler, gıda üretim alanları, diyaliz merkezleri, okul zemin kaplaması, oteller, kamu binaları, devlet daireleri, adliyeler, ve her türlü iç mekan zemin kaplamasında uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Heterojen Pvc Yer Döşemesi

Heterojen pvc zemin kaplama  2mm kalınlıkta olan pvc yer kaplama malzemesidir.Heterojen olmasından dolayı bu malzemelerde katmanlardan oluşmaktadır. Bu tür malzemelerde kaliteyi asıl belirleyici olan katman üst aşınma tabakasıdır. Aşınma tabakası 0,30 mikron ile 0,80 mikron arasında değişmektedir. En kalitelisi en yüksek aşınma tabakasına sahip olan pvc zemin kaplamasıdır. Yoğun trafik pvc yer kaplamasının en

Heterojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Heterojen pvc zemin kaplama malzemeleri çok dayanıklı ürünlerdir her türlü yoğun trafikte kullanılabilir pvc zemin kaplama çeşitleridir. Heterojen malzemesi 070 mikron tabakalı ve genelde 2mm kalınlığında pvc esaslı yer kaplama malzemeleridir. Heterojen  pvc yer döşemelerinin fiyatları değişkendir markalara göre fiyatları değişmektedir. Tarkett dünyaca ünlü ve pvc vinil zemin kaplamada en

Go to Top