Fitness salonu zemin kaplaması olarak bilinen pvc yer döşemeleri esnek yapısı ve şık duruşu sayesinde spor salonu yer kaplamasında en çok tercih edilen malzemelerdendir.Pvc zemin kaplama ürünleri antibakteriyel özelliğe sahiptir temizliği kolay kir tutmayan hijyenik yer kaplama çeşitleridir. Spor salonları için özel üretilmiş pvc yer döşemelerinin renk seçenekleri ve desenleri oldukça fazladır.

FİYAT TEKLİFİ İSTE !  0537 775 74 06    0212 689 65 16

Fitness spor salonu zeminleri için 2mm,3mm,  3,45mm ve 4mm kalınlıklarda değişen pvc yer döşeme malzemeleri kullanılmaktadır. Renk kataloğundan seçeceğiniz renklerden her türlü desen ve firma logosu yapılabilir.

Mineflo Yer Döşemeleri, Mineflo Fiyatları, Mineflo Taban Kaplamaları, Pvc Taban Döşemesi, Serfloor Yer spor yer döşemeleriKaplaması, Marley Yer Döşemeleri, Ucuz Zemin Kaplama Çeşitleri, Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları, Karo Kauçuk Fiyatları, Epoksi Kaplama, Karo Halı, Vinyl Yer Kaplaması, Tarkett Omnisports 8mm Fiyatları, Linolyum Yer Kaplama, Antibakteriyel Yer Döşemeleri, Hastanelerde yapılan Yer Döşemeleri