Anaokul Bahçeleri için Kauçuk Zemin Kaplama

//Anaokul Bahçeleri için Kauçuk Zemin Kaplama

Anaokul Bahçeleri için Kauçuk Zemin Kaplama

Anaokul ve Çocuk Kreş Bahçeleri İçin Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama koruyucu, darbe emici, esnek özellikleri sayesinde çocuk oyun alanlarında ve diğer kullanılan alanlarda düşme durumunda yaralanmaların önüne geçebilen bir üründür. Kum ve diğer oyun alanları malzemelerine nazaran daha temiz ve hijyeniktir. Yağmur sonrasında veya suyla temizliği yapılabilmektedir. De-monte olabilme özelliği sayesinde çok kolay bir şekilde tamiri ve bakımı yapılabilmektedir.
Yürüyüş alanlarında kullanıldığında yürüme kolaylığı yaratır. Enerji emmeme özelliği ve oluşturduğu konfor sayesinde yürüyüş alanlarında da kullanılması tavsiye edilen bir üründür.  40*40 ve 50*50 ebatlarında karo şeklindedir karo kauçuk kaplama fiyatları için bizi arayın.

Nerelerde Kullanılır,

 • Üst Geçitlerde,
 • Makine Altlarında, Laborutarlarda, Sanayi fabrika laboratuarlarda,
 • Çocuk oyun alanları, Fitness alanları, Yürüyüş yolları,
 • Besi çiftlikleri, Teraslar, balkonlar,
 • Okul bahçeleri, kreşler, anaokulları,
 • Rekreasyon alanları, havuz kenarları, Bisiklet yolları, garajlar,
 • Haralar, ahırlar

 

Teknik özellikleri,

 • Monoblok, kilitli parke ve yer karoları kaymaya engel olur,
 • Islak ve eğimli yüzeylerde kaymayı önler, Aşınmaz, İzolasyon Sağlar,
 • Düşme etkisini azaltır, yaralanmaları önler,
 • Asit dış etken ve mevsim değişikliklerinden etkilenmez,
 • Tamamen çevrecidir,
 • Nem ve dış etkenlere karşı ses ve ısı yalıtımı vardır

FİYAT TEKLİFİ İSTE !    0537 775 74 06   0212 689 65 16

ÇALIŞTIĞIMIZ İLLER :Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı,Amasya, Ankara, Antalya,Artvin, Aydın,Balıkesir, Bilecik,Bingöl,Bitlis,Bolu, Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı, Çorum,Çorlu,Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum,Eskişehir, Gaziantep,Giresun, Gümüşhane,Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul,İzmir,kars,Kastamonu, Kayseri,Kırklareli,Kırşehir, Kocaeli,Konya,Kütahya,Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir,Niğde,Ordu,Rize,Sakarya, Samsun, Siirt,Sinop, Sivas,Tekirdağ,Tokat, Trabzon,Tunceli,Şanlıurfa,Uşak,Van,Yozgat,Zonguldak,Aksaray,Bayburt,Karaman, Kırıkkale,Batman,Şırnak Bartın, Ardahan ,Iğdır ,Yalova, Karabük, Osmaniye, Düzce tüm türkiyede hizmet vermekteyiz.

Kaplama, Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları, Çocuk Oyun Alanları Kauçuk Kaplaması, Parklarda Kullanılar Karo Kauçuk Malzemesi, Kauçuk M2 Fiyatları, Kauçuk Zemin Kaplama M2 Birim Fiyatları, Üçgen Kauçuk Kaplama, Altıgen Kauçuk Kaplama, Rulo Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları, Fitness Salonu Kauçuk Zemin Kaplama Malzemeleri, Kauçuk Kapalam Çeşitleri, Kauçuk Yer Kaplama Malzemeleri, Kauçuk Üretici Firması, Kauçuk Merdiven Kaplama Fiyatları, Spor Salonu Kauçuk Zemin Kaplama, Spor Salonu Yer Döşemeleri, Dökme kauçuk fiyatları, kauçuk karo m2 fiyatları, Üretici Kauçuk Kaplama Firmaları, epdm kauçuk karo fiyatları, kauçuk karo zemin m2 fiyatları, kauçuk karo altıgen puzzle desen kauçuk döşeme, Parklarda döşenen yumuşak malzeme, bahçe zemin kaplama, anaokulu yumuşak zemin kaplama, anaokulları için çocuk parkı yer kaplaması, oyun parkı yer döşeme, çocuk oyun parkı döşemeleri, çocuk oyun alanları zemin kaplama
Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Siz de fikrinizi belirtin