Karo ve rulo Kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine, kaplanacak alanın büyüklüğüne, malzemenin kalınlığına göre değişmektedir. Serbest piyasa koşullarının geçerli olduğu ülkemizde her firmanın kauçuk üretim kalitesine göre fiyatlar değişkenlik gösterir.
Kauçuk zemin kaplama Nerelerde Kullanılır ?

Genelde çocuk oyun park zemin kaplaması, kreş ve okul bahçeleri, fitness alanları gibi yerlerde, özellikle düşme tehlikesine karşı kullanılan kauçuk karo zemin kaplamalar, yumuşaklık, esneklik, dayanıklılık ve estetik görünmüyle de, diğer alternatif ürünler arasında dış mekan kullanımında en çok tercih edilen ürün olarak kaucuk-kaplamasektörde yerini almaktadır. Kullanıldığı diğer alanlar ise atış poligonu, yürüyüş yolları, futbol, basketbol ve tenis sahaları, rehabilitasyon merkezleri, garajlar ve havuz kenarları gibi alanlardır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar: 40 x 40 cm ve 50 x 50 cm

Kalınlıklar:  2 cm – 2,5 cm– 3 cm – 4 cm – 5 cm

Renkler: Yeşil, Kırmızı, Siyah ana reklerimizdir. İstenilmesi halinde farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Kullanım açısından siyah renk çok tevsiye edilmemektedir. Çünkü güneş ışınlarını üzerine çekmesi, diğer renklere nazaran daha çok olacağı için kullanıcılara ısı konusunda rahatsızlık verebilmektedir.

Nakliye ve montaj ücretsiz kampanyalı m2 fiyatlarımızı sorunuz.

FİYAT TEKLİFİ İSTE !  0537 775 74 06    0212 689 65 16