Homojen Zemin Kaplama, demek malzemenin her yerinde aynıözelliği bulundurması demektir. Standart olarak 2mm kalınlıktadır. Diğer Pvc Yer Kaplamalarında aşınma tabakası 0.30 mikrondan başlar 0.80 mikrona kadar çıkar.

Homojen Zemin Kaplamasında ise bu aşınma tabakası 200 (2mm) mikrondur. Doğal olarak diğer Pvc Yer Kaplamalarına göre daha dayanıklıve uzun ömürlüdür. Homojen kaplamaların bir özelliği de yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda kullanılabilmesidir. Trafiğe bağlı olarak kirlendiği zamantekrar ilk günkü yeni durumuna cila atılarak getirtilebilir.
Homojen pvc yer kaplaması da kendi aralarında farklı farklı kalite ve özelliklere sahiptir.

PVC esnek zemin malzemesi döşenecek zeminin toz, küçük çatlak ve yarıklardan, yağ, boya, gibi kalıntılardan kazınarak ve tozu emen zımpara makinesi ile zımparalanarak tamamen arındırılması, astar uygulaması ile zeminin yapıştırıcıya hazır duruma getirilmesi, yapıştırıcının ince dişli mala ile zemine yayılması, kıvama geldikten sonra PVC malzemenin yapıştırıcı üzerine serilmesi, içindeki hava boşluklarının ovuşturularak çıkartılması, parçalar arasındaki derzlerin derz açma bıçağı ile açılması, açılan derzlere kaynak makinesi yardımı ile sıcak kaynak yapılması ve böylece yekpare bir zemin elde edilmesi.

FİYAT TEKLİFİ İSTE !  0537 775 74 06    0212 689 65 16

Uygulaması kolay, fiyatları ekonomik, daha kısa sürede tamamlanan, uzun süreler bakım gerektirmeyen ve daha dayanıklı olan bu yeni nesil yapı sistemlerinin bir tasni de spor salonu, alışveriş merkezleri, çocuk parkları, hastane, okul, mağaza gibi büyük alanların zeminlerine kullanılan Homojen pvc kaplama uygulamalarıdır. Şık, doğal ve dekoratif görünümü, darbelere ve sürtünmeye karşı yüksek mukavemet gücü ile insan kalabalığının fazla olduğu alanlar için son derece ideal olan bu ürün çeşidi, kısa sürede tamamlanarak kullanıma hazır hale gelmesi ve ucuz fiyatları ile de ayrıca çok cazip bir kaplama çeşididir. Özellikle okul ve hastane gibi temizliğin ve hijyenin ön planda olduğu alanlarda bakteri barındırmayan ve hijyeni uzun sağlayan performansı ile tek tercih olan bu ürünler fonksiyonel özellikleri ve ileriye dönük avantajları ile tercih önceliğidir.

Tarkett IQ Toro SC ESD Zemin Kaplama, Tarkett Optima Pvc Kaplama, Tarkett IQ Granit, Tarkett homojen pvc kaplama fiyatları, mineflo yer döşemesi fiyatları, Kauçuk zemin kaplama fiyatları, Mineflo m2 fiyatları, tarkett eclipse m2 birim fiyatı, Tarkett homojen grupt pvc zemin kaplama fiyatı, renkli yer kaplama çeşitleri, heterojen yoğun trafik yer kaplama fiyatları, mineflo m2 birim fiyatları, mineflo fiyat listesi, kauçuk kaplama m2 birim fiyat listesi

Mecidiyeköy Antibakteriyel Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Pendik Pvc Yer Döşemesi Fiyatları

Sancaktepe Pvc Yer Döşemesi Malzemeleri

Sarıyer Kauçuk Pvc Yer Döşemesi Malzemeleri

Silivri Pvc Yer Döşemesi Malzemeleri

Sultanbeyli Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri

Sultangazi Antistatik Zemin Kaplama Fiyatları

Şile Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Şişli Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri

Başakşehir Pvc Zemin Kaplama

Bayrampaşa Pvc Zemin Kaplama

Beşiktaş Pvc Zemin Kaplama

Beykoz Pvc Zemin Kaplama

Beylikdüzü Pvc Zemin Kaplama

Beyoğlu Pvc Zemin Kaplama

Boğazköy Pvc Zemin Kaplama Malzemeleri

Büyükçekmece Pvc Zemin Kaplama

Çatalca Pvc Zemin Kaplama

Çekmeköy Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Esenler Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Esenyurt Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Eyüp Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Fatih Antistatik Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Gaziosmanpaşa Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Güngören Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Kadıköy Heterojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Kağıthane Heterojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Kartal Homojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Kurtköy Homojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Tuzla Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri

Ümraniye Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri

Üsküdar Epoksi Boya Kaplama Çeşitleri

Zeytinburnu Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri

Çorlu Pvc Zemin Kaplaması

Çerkezköy Pvc Zemin Kaplama

Arnavutköy Kauçuk Zemin Kaplama

Ataşehir Akustik Zemin Kaplama

Avcılar Yumuşak Zemin Kaplama

Bağcılar Plastik Zemin Kaplama

Bahçelievler Akustik Zemin Kaplama

Bakırköy Pvc Zemin Kaplama

Küçükçekmece Homojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Maltepe Homojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları
ÇALIŞTIĞIMIZ İLLER :Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı,Amasya, Ankara, Antalya,Artvin, Aydın,Balıkesir, Bilecik,Bingöl,Bitlis,Bolu, Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı, Çorum,Çorlu,Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum,Eskişehir, Gaziantep,Giresun, Gümüşhane,Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul,İzmir,kars,Kastamonu, Kayseri,Kırklareli,Kırşehir, Kocaeli,Konya,Kütahya,Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir,Niğde,Ordu,Rize,Sakarya, Samsun, Siirt,Sinop, Sivas,Tekirdağ,Tokat, Trabzon,Tunceli,Şanlıurfa,Uşak,Van,Yozgat,Zonguldak,Aksaray,Bayburt,Karaman, Kırıkkale,Batman,Şırnak Bartın, Ardahan ,Iğdır ,Yalova, Karabük, Osmaniye, Düzce tüm türkiyede hizmet vermekteyiz.