KREŞ YER DÖŞEME MALZEMELERİ

Kreş yer döşeme malzemeleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamızda eğitim kurumları için antibakteriyel özellikte yer kaplama ürünleri satılmaktadır. Anaokulu yer döşemeleri ve kreş yer döşemeleri için size tavsiye ettiğimiz malzeme PVC zemin kaplama malzemesidir.

Kreş yer döşeme malzemeleri olarak pvc zemin kaplama en kaliteli ve doğru seçenektir. Antibakteriyel olması açısından anaokulu, kreş ve ilkokullarda en çok tercih edilen yer kaplama malzemesidir. Ucuz ve kaliteli yer döşeme arıyorsanız en doğru karar pvc yer döşeme ürünleridir. Pvc zemin kaplamasının heterojen ve homojen olarak iki farklı modeli bulunmaktadır. Bir kreş veya anaokulu sahibiyseniz size tavsiyemiz kesinlikle pvc yer döşemeleridir.

Kreşler için Merdiven Kaplama

Anaokulu ve kreşlerde güvenliğin ön planda olması gerekir. Bu nedenle sınıfların önemli olduğu kadar merdiven basamaklarında bir o kadar önemli olduğu unutulmamalıdır. Kaymaz merdiven kaplama malzemeleri ile basamaklara en uygun malzeme seçilmelidir. Merdiven döşemeleri için size tavsiyemiz pvc merdiven kaplama malzemesidir. Her basamağa ayrı renk çalışması yapılabilir ve oldukça uygun fiyatlıdır. Merdiven döşemeleri fiyatları m2 olarak hesaplanmaz basamakların toplam metrajı çıkarıldıktan sonra işin toplamı için tek fiyat verilir.

Pvc merdiven kaplama fiyatları ve sınıf yer döşemeleri metre kare fiyatları almak için firmamızdan ücretsiz keşif ve numune isteyiniz.

Kreşler için Pvc Yer Döşemesi

Anaokulu ve kreşlerde zemin kaplama için dekoratiflik ve temizlik ön planda düşünülürse bu tür ürünlerin içinde üzeri 0,70 üst tabakaya sahip 2mm kalınlıkta heterojen pvc zemin kaplaması tavsiye edilir.Amaçlarının içinde laboratuvarlar gibi yerlerde genellik homojen olan kendiliğinden tek katmanlı ürünler kullanılmalıdır.

pvc merdiven kaplama

Pvc Merdiven Kaplama

Anaokulu ve kreşlerde merdiven kaplama için firmamız profesyonel ekiplerle en kaliteli malzemelerle hizmetinizde. Kreşlerde çocuklar merdivenden inerken veya çıkarken ayakları kaymaya karşı önlem almak gerekir. Kaymaz merdiven kaplama malzemesi olarak size tavsiyemiz pvc zemin kaplama malzemeleridir.

kauçuk yer döşemeleri

Kauçuk Zemin Kaplama

Çocuk oyun alanları için yer döşeme seçimi yumuşak malzemelerden oluşan akustik özellikte malzemeler olması gerekir. Çocukların düşmelerindeki yaralanmaları önlemek için plastik ve yumuşak yapıya sahip malzemeler tercih edilmelidir. Kreşlerde kullandığımız PVC zemin kaplama malzemeleri bu ihtiyacı karşılamaktadır.

  • UYGULAMALARIMIZDAN BAZI GÖRSELLER