Anaokulu yer döşeme malzemeleri olarak ilkokul, liselerde, dershanelerde ve kreşlerde en çok kullandığımız pvc zemin kaplama malzemesini her zaman ısrarla müşterilerimize tavsiye ediyoruz sebebi ise, pvc zemin kaplama fiyatları diğer zemin kaplama malzemelerine göre çok daha ucuz olması ve antibakteriyel oduğu için leke tutmama ve kaydırmazlık özelliğinin olmasıdır.

Bazı müşterilerimiz maalesef ki pvc yer döşemenin fiyatları bu kadar ucuz olmasına rağmen, daha ucuz olsun diye kalitesiz malzeme almaktadır. Evlerde kullandığımız mineflo yer döşemesi malzemesini anaokulu, kreş , ilkokulu veya dershane vb yerlerde kullanıyorlar. Sonuç olarak mineflo yer döşemesi yoğun trafik malzemesi olmadığı için 1 yıl bile olmadan yıpranmaktadır. Bu nedenle biz müşterilerimize evladiyelik malzeme olan pvc yer döşemesi çeşitlerini tavsiye ediyoruz.

ANAOKULU YER DÖŞEME MALZEMELERİ İÇİN SEÇENEKLER

pvc merdiven kaplama

MERDİVEN KAPLAMA MALZEMELERİ

Anaokulu ve kreş merdiven döşemeleri için en iyi çözüm pvc zemin kaplama malzemeleridir. Bayiliğini yaptığımız markaların kataloglarında 50 den fazla renk seçeneği ile her basamak için ayrı renk uygulaması yapılabilir. Kaymaz merdiven burunlukları sayesinde çocukların düşme riski en aza inmektedir. Merdiven kaplama fiyatları diğer zemin kaplama ürünlerine göre daha avantajlıdır.

Kolay temizlenebilen ve antibakteriyel özellikte olan pvc merdiven döşemeleri anaokulu ve kreşler için uygulanacak en doğru malzemedir.

Kreşler için merdiven kaplama malzemesi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Alanında 1000’den fazla proje tamamlamış ÖZFLOOR YAPI sizin için en kaliteli malzemelerle en profesyonel uzman ekiplerle 7/24 saat hizmetinizde.

Ölçü almakta zorlanıyor musunuz ? 

Cevabınız evet ise hiç dert etmeyin çünkü ÖZFLOOR YAPI MARKET olarak müşterilerimize ücretsiz keşif ve numune hizmeti vermekteyiz.

kauçuk yer döşemeleri

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Çocuk oyun alanları için en için en iyi çözüm kauçuk yer döşeme malzemeleridir. Yumuşak yer kaplama olmasından dolayı parklarda çocuk oyun alanlarında uygulanabilecek en doğru yer döşeme malzemesidir. Kauçuk zemin kaplama fiyatları yapılacak alanın metrajına göre değişmektedir. Farklı ölçüler ve seçenekleri vardır. 40×40 ve 50×50 karo kauçuk olarak üretilmektedir.

Kauçuk kaplamalarının kalınlıkları 2cm. 2,5cm. 3cm. 4cm. ve 5cm olarak üretilir. Karo kauçuk kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Koridor ve Sınıf Yer Döşemeleri

Anaokulları için profesyonel çözümler sunan antibakteriyel pvc zemin kaplamaları, Sınıflar ve koridorlar için dayanıklı taban döşeme malzemeleridir. Yumuşak yapısıyla çocukların düşmelerinde önemli derecede faydaları vardır. Koridorlar için özel desenler yapılabilir mesela anaokulları için turuncu ve yeşil renkten desenler motifler yapılabilir.

Pvc zemin kaplamalarının ek yerlerine kaynak çekildiği için isteğiniz kadar desen çalışması yapabilirsiniz. Koridorda seksek oyunu çizilebilir sınıflar için gök kuşağı desenleri verilebilir. Heterojen ve homojen pvc zemin döşemeleri ile hayal ettiğiniz gibi zeminlere kavuşmanız mümkün hemen bizi arayın size uygun fiyatlar çıkaralım.

  • UYGULAMALARIMIZDAN BAZI GÖRSELLER

ANAOKULU YER DÖŞEME MALZEMELERİ İLE MUTLU ÇOCUKLAR…

mutlu çocuk

MUTLU ÇOCUKLAR

Renkli zemin kaplama malzemeleri ile çocuklar oyun oynarken daha da eğleniyor

atlı karınca

ÇOCUK OYUN ALANLARI

Her renk ve desenden oluşan pvc zemin kaplama modelleri ile çocuk oyun alanları şimdi daha güzel.

kuş

EĞLENCELİ VAKİTLER

Çocukların dünyası renklidir onları her alanda ilgisini çekecek zeminler oluşturun. Göze hitap edecek onların oyun oynamasını sağlayacak zemin kaplama malzemeleri tercih edin.

füze

ZEMİNDEN ZİRVEYE

Mutlu çocuklar renkli yer döşemeleri ve rengarenk oyun alanları hadi oynamaya hazır mısın ?