Çocuk oyun alanları için yer döşeme seçimi yumuşak malzemelerden oluşan akustik özellikte malzemeler olması gerekir. Çocukların düşmelerindeki yaralanmaları önlemek için plastik ve yumuşak yapıya sahip malzemeler tercih edilmelidir.Çocuk odası ve kreşlerde kullandığımız PVC zemin kaplama malzemeleri bu ihtiyacı fazlasıyla karşılamaktadır.Pvc yer döşemesi antibakteriyel yapısı ve  akustik özelliğiyle hem hijyenik hemde yumuşak bir alan sunmaktadır.Anaokulu yer kaplama malzemeleri olarak bilinen vinyl pvc zemin kaplaması merdiven kaplamalarda, sınıflarda, koridorlarda her türlü iç mekanda kullanılır. Pvc zemin kaplamalarda iki çeşit ürün vardır. Heterojen ve homojen özelliklerle ikiye ayrılır.

Heterojen Pvc Yer Döşemesi: 2mm kalınkta olup genişliği 2 metredir ek yerlerine kaynak çekilebilen Grup T . Üst aşınırlık tabakası yani film tabakası 0,70 ve 0,80 mikron saf pvc özelliktedir.

Homojen Pvc Yer Döşemesi:   2mm kalınklık ve  2 metre genişliktedir. Heterojen pvc yer döşemesine  göre artı olan özelliği 2mm tabakanın komplesi saf pvc olmasıdır.Homojen malzemeler Grup T, Grup P ve Grup M   şeklinde farklı özelliklere sahiptir. Heterojen pvc yer döşemesine göre eksi olan özelliğide  daha çabuk çiziliyor olmasıdır.

FİYAT TEKLİFİ İSTE !  0537 775 74 06    0212 689 65 16